LATO W MIEŚCIE 2017

W tym roku decyzją Biura Edukacji ogniska pracy pozaszkolnej prowadzą podczas Lata w mieście tzw. zajęcia specjalistyczne, nie prowadzą półkolonii z całodzienną opieką, wycieczkami i posiłkami. Punktami dziennego pobytu są wyłącznie szkoły; grupy szkolne będą korzystały z proponowanych przez nas zajęć zgodnie z  naszym Planem zajęć.

Wychodząc naprzeciw potrzebom uczestników indywidualnych będziemy się starali  informować Państwa na bieżąco o wolnych miejscach (w terminach niezajętych przez grupy)

Na dzień dzisiejszy możemy zaproponować po 5  miejsc dziennie, na każde z  zajęć, zgodnie z zamieszczonym w zakładce Lato w mieście Planem zajęć. 

Zapisy na zajęcia podczas Lata w mieście (26.06 -28.07) dla uczestników indywidualnych

rozpoczynamy 19 czerwca od godziny 8.00,

 na podstawie  złożonego w sekretariacie OPP1 dokumentu- „Wniosek o przyjęcie na zajęcia/karta uczestnika zajęć w OPP nr 1” wraz z 2 załącznikami – do pobrania na stronie www.opp1.waw.pl, w zakładce  „O nas” – dokumenty do pobrania.

 

Poniżej zamieszczamy program zajęć podczas Lata w Mieście w naszej placówce.

Ramowy program zajęć LM 2017

Dla uczestników tegorocznego Programu „Lato w Mieście” Dzielnica przygotowała bogaty program  edukacyjno-wychowawczy złożony z zajęć sportowo-rekreacyjnych, plastycznych, muzycznych. Przewidziano wyjścia do kina, muzeów, ZOO, Centrum Nauki Kopernik, gry i zabawy, dyskoteki.

Poniżej link z aktualnymi miejscami, placówkami realizującymi warszawski program Lato w mieście 2017.

Link: Warszawski Program „Lato w Mieście” w 2017 roku w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy 

 

W poniższym linku zamieszczamy wykaz placówek realizujących warszawski Program "Lato w miescie" 2017.

W tym roku nasza placówka pełni formę "placówki specjalistycznej", dzieci będą mogły przyjść na konkretne zajęcia w określonych godzinach w miarę wolnych miejsc. Więcej informacji na ten temat na początku czerwca.

Link: Wykaz placówek realizujących program "Lato w mieście" 2017.

Kontakt

Telefon
22 610-67-77

Adres
ul. Kwatery Głównej 11,
04-294 Warszawa

E-mail
opp1@opp1.waw.pl

Masz pytania? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

22 610-67-77